در حال بارگذاری ...
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • این برنامه با واقعیت افزوده امکان انتقال سریع اشیاء با عکاسی به داخل فتوشاپ را می‌دهد
این برنامه با واقعیت افزوده امکان انتقال سریع اشیاء با عکاسی به داخل فتوشاپ را می‌دهد

بینایی رایانه‌ای و فناوری واقعیت افزوده در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند که یکی از جالب‌ترین آن‌ها، قابلیت کپی متن در دنیای واقعی با استفاده از گوگل لنز است. حال اپلیکیشن AR Cut and Paste امکان انتقال سریع اشیاء با عکاسی به داخل فتوشاپ را برای کاربران فراهم می‌کند.

برنامه AR Cut and Paste توسط برنامه‌نویسی با نام Cyril Diagne توسعه پیدا کرده و ویدیویی از عملکرد آن منتشر شده است. در این ویدیو این برنامه‌نویس از چندین شیء مانند کتاب و گیاهان عکس می‌گیرد و سپس آن‌ها را به پروژه‌ای که در حال کار بر روی آن است، اضافه می‌کند. این فرایند فوق سریع نیست اما صبر چند ثانیه‌ای باعث نمی‌شود عملکرد فوق‌العاده آن زیر سوال برود.

برای برش اشیاء به 2.5 ثانیه زمان نیاز است و 4 ثانیه طول می‌کشد تا آن را پیست کنید. این برنامه‌نویس خبر از این داده که روش‌های زیادی برای سرعت بخشیدن به عملکرد این برنامه وجود دارد و این پروژه در یک آخر هفته انجام شده است. در این ویدیو با یک عملکرد روان روبرو هستیم، اما نقص‌هایی نیز در آن وجود دارد.

به عنوان مثال، یک برنامه اولیه در این ویدیو به نمایش گذاشته می‌شود و با نمونه تجاری آن روبرو نیستیم، بعلاوه به برنامه فتوشاپ بر روی کامپیوتر خود و ایجاد یک سرور محلی برای ارتباط برقرار کردن میان برنامه و کامپیوتر نیاز دارید. بر اساس گفته Diagne، شاید این اپلیکیشن در آینده از برنامه‌‌های غیر از فتوشاپ نیز پشتیبانی کند.

دسته بندی ها
تلفن همراه
تبلت
گجت
کنسول بازی
لوازم جانبی