در حال بارگذاری ...
سبــد خرید من
0 محصول
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
  • خانه
  • عینک واقعیت افزوده اپل با نام اپل گلس احتمالا تا ابتدای زمستان معرفی می‌شود
عینک واقعیت افزوده اپل با نام اپل گلس احتمالا تا ابتدای زمستان معرفی می‌شود

ساعت هوشمند این شرکت، اپل واچ نیز ابتدا به عنوان یکی از تجهیزات جانبی آیفون معرفی شد اما پس از مدتی تبدیل به یک محصول مستقل شد و اکنون از سیم کارت پشتیبانی می‌کند. احتمالا اپل چنین رویه‌ای را برای اپل گلس دنبال می‌کند و پس از مدتی شاهد یک دستگاه مستقل خواهیم بود.

عینک واقعیت افزوده اپل فاقد دوربین خواهد بود!

بنابر اعلام پروسر، نمونه آزمایشی اپل گلس بدنه پلاستیکی داشته و در سمت راست آن سنسور LiDAR قرار گرفته بود. این دستگاه فاقد دوربین خواهد بود که با توجه به رویکرد اپل در زمینه حریم شخصی، منطقی به نظر می‌رسد.

تیم این محصول اپل هم اکنون در حال استفاده از اطلاعات جمع آوری شده توسط اسکنر لیدار آیپد پرو است. به گفته پروسر، اولین نسل این عینک واقعیت افزوده به عنوان عینک آفتابی قابل استفاده نخواهد بود.

اپل این محصول خود را به رابط کاربری مخصوصی با نام Starboard مجهز می‌کند که به ژست‌های حرکتی وابسته است. این ژست‌های حرکتی در سال‌های اخیر در پتنت‌های مختلف اپل مشاهده شده‌اند. احتمالا این عینک واقعیت افزوده می‌تواند کدهای QR را تحلیل کند و همچنین به صورت بی‌سیم شارژ شود.

در حالی که گفته شده اپل گلس اواخر سال جاری میلادی معرفی می‌شود، نباید انتظار داشته باشید در آینده نزدیک بتوانید آن را بخرید. پروسر می‌گوید این عینک واقعیت افزوده در سه ماهه چهارم 2021 یا سه ماهه اول 2022 برای عموم مردم عرضه می‌شود.

منبع: Farnet

دسته بندی ها
تلفن همراه
تبلت
گجت
کنسول بازی
لوازم جانبی